Dane kontaktowe

Dział Sanitarny

Dział Elektryczny

Dział Energetyczny i Technologiczny

Pozostałe sprawy

Dane firmy

KOMBUD Rafał Marciniak

ul. Brużyca 38, 95-070 Aleksandrów Łódzki
51°50’06.1″N 19°19’06.7″E
51.835019, 19.318536


W związku z licznymi próbami przejęcia adresu poczty firmowej, próbami wyłudzenia finansowego lub innymi próbami osiągnięcia w sposób nieuczciwy korzyści finansowych, nie udostępniamy w prost adresu poczty elektronicznej.


W celu chęci podjęcia współpracy z firmą KOMBUD zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia poniższego formularza.

Formularz kontaktowy

Wypełniając formularz kontaktowy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Kombud Rafał Marciniak, w celu przedstawienia odpowiedzi na zadanie zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia Państwa zapytania. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Przysługuje Państwu również prawo wglądu do swoich danych i ich poprawiania. Pełny tekst na temat polityki prywatności / RODO znajdą Państwo tutaj.

Nasz zespół dąży, do tego, aby projekty i realizowane na ich podstawie inwestycje tworzyły przyjazne środowisko zgodne z aktualnymi trendami budownictwa energooszczędnego i zrównoważonego, w którym Inwestor osiągnie zamierzone cele inwestycyjne oraz odczuje pełną satysfakcję z realizowanego projektu. Dlatego warto dać nam szansę i podjąć z nami współpracę, a później jeśli każda ze stron będzie zadowolona, dążyć wspólnie do realizowania nowych celów, marzeń, wyzwań.

Przyjdź i buduj z nami
Zespół KOMBUD